Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začátek

6. 4. 2013

Podle prvních informací bude jádro opět tvořit  – Joseph Morgan (Klaus), Daniel Gillies (Elijah),Claire Holt (Rebekah) a Phoebe Tonkin (Hayley), kteří se společně objeví už v epizodě The Vampire Diaries vysílané 25. dubna, která by zároveň měla sloužit jako zadní dvířka k spin-offu. Jak je vidět scénáristé se drží zaručeného receptu – dva upíří bratři a dívka – ale na rozdíl od Eleny Hayley není obyčejná středoškolačka, ale vlkodlačice.

Hodně postav bylo již obsazeno dříve, tak teď tu máme další… postavy Camille se zhostí mladá herečka Leah Pipes.

Camille bude studentka psychologie na vysoké škole a bude studovat chování lidí, kteří si nejsou vědomi, že vedle nich existuje i nadpřirozený svět.

Víme, kdo ztvární Marcela, Klausova bývalého chráněnce…Do role Marcela byl obsazen… Charles Michael Davis. V oné epizodě TVD se Klaus vrátí do francouzské čtvrti New Orleans, kterou před staletími pomáhal vybudovat. Tam se potká právě s Marcelem, svým bývalým chráněncem. Marcel je popisován jako zlý a ďábelský upír, jenž nyní danou oblast ovládá…

 

Děj The Originals

The Originals se soustřeďují kolem původní rodiny upírů, kde se Klaus vrací na nadpřirozené místo v francouzské čtvrti New Orleans – do města, které před stoletími pomohl vybudovat – a znovu se zde shledává se svým bývalým ďábelským chráněncem Marcelem. Podlý, nespoutaný a charismatický Marcel je bývalá pouliční krysa, která teď na nadpřirozeném hřišti New Orleans rozdává rozkazy. Jako moderní upír je krutý a troufalý, schopný dosáhnout svého jak pomocí svého šarmu, tak pomocí své síly. Elijah, který má v plánu pomoct svému sebevražednému bratrovi najít vykoupení, se musí spojit s Marcelovými nepřáteli, aby udržel Klause v pozoru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 67161
Měsíc: 1610
Den: 72